RADI VAS IMAMO, ČEPRAV SE NE POZNAMO

Srčni projekt pričarati nasmeh in razveseliti osamljena srca starostnikov v domu na Bokalcih

Namesto Vrhovške vreče – božične sreče smo v nekaj dneh izpeljali manjši  projekt, kjer so učenci razredne stopnje s svojo drobno roko napisali voščila oskrbovancem doma na Bokalcih.

V sredo, 16. 12. so oddali svoja voščila v čarobno škatlo na igrišču. Prišli so sami ali v spremstvu bratov, sester, očkov in mamic, tudi hišnih ljubljenčkov ni manjkalo, pripeljali so se s kolesom, skirojem, avtom …

Zbrali smo kar 154 voščilnic pridnih rok naših učencev.

Ob tej priložnosti bi se rada zahvalila ge. ravnateljici za vso podporo pri organizaciji projekta, učiteljicam na razredni stopnji za spodbujanje učencev, staršem, ki ste si vzeli čas, da ste otroke pripeljali pred šolo in največja zahvala učencem, ki so dokazali, da jim ni mar za sočloveka, ki nas v teh nenavadnih časih  še bolj potrebuje.

Naj srčni projekt končam z verzi ene izmed družin, ki je napisala:

VSAK DAN JE ČAS

ZA SANJE,

ZA MALE IN VELIKE ŽELJE,

ZA SMEH IN RADOST,

ZA VESELJE.

VSAK DAN POT NAPREJ

NAS PELJE,

NAJ LETO 2021 IZPOLNI

VAM VSE SKRITE ŽELJE.

Idejni vodja

Nada Frass

Nekaj utrinkov prinašanja voščil prikazujejo fotografije.