Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Pred nami je začetek novega šolskega leta, zato vam pošiljamo nekaj obvestil o poteku prvega šolskega dne.

Sprejem vseh prvošolcev bo v ponedeljek, 2. 9. 2024, ob 10.30 uri, v veliki telovadnici Osnovne šole Vrhovci.

Učenci od 2. do 9. razreda s poukom pričnejo ob 8.20 (predure na prvi šolski dan ni). V šolo prinesejo šolske potrebščine po ponedeljkovem urniku in šolske copate. 1. šolsko uro se bodo zadržali skupaj z razrednikom, nato pa bo pouk potekal po urniku, ki bo objavljen v petek, 30. 8. 2024, na spletni strani šole in v eAsistentu.

Prvi šolski dan bo za učence zagotovljen šolski prevoz, jutranje varstvo od 6.30, prehrana in podaljšano bivanje do 16.30. Učencem, ki bodo prvi šolski dan v podaljšanem bivanju, morajo starši napisati, do kdaj bodo ostali in s kom lahko odidejo domov.

Roditeljski sestanki bodo predvidoma v prvem in drugem tednu septembra, po razporedu, ki bo objavljen v koledarju dogodkov na spletni strani šole.

Želimo vam uspešen začetek leta.

Lep pozdrav!

Marjanca Vampelj, ravnateljica

Prijavnica za šolski prevoz za šolsko leto 2024/25: