Sodelovanje med šolo in starši

Starši ste vabljeni na roditeljske sestanke, govorilne ure, šolske prireditve in ostala srečanja, ki jih pripravlja šola. Veseli bomo vaših pobud za dejavno vključevanje v šolo. Da bi zagotovili kakovostno sodelovanje med učitelji in starši vas prosimo, da se držite razporeda govorilnih ur in ne motite vsakodnevnega pedagoškega procesa v šoli. Učitelj se vam med odmorom ne bo mogel posvetiti tako, kot v času govorilnih ur, zato se poskusite dogovoriti za daljše srečanje.

Govorilne ure

Na govorilnih urah so lahko prisotni tudi učenci. Popoldanske govorilne ure za razredno in predmetno stopnjo so praviloma vsak drugi torek v mesecu od 17. do 18. ure.

Enkrat tedensko potekajo govorilne ure tudi v dopoldanskem času. Določijo jih učitelji sami glede na urnik. Razpored si lahko pogledate tukaj.

Dnevi dejavnosti

Starši lahko sodelujejo tudi pri dnevih dejavnosti. Povabi jih učitelj, ki organizira dejavnost.

Družabna srečanja

Šola pripravlja razne prireditve, nastope učencev, piknike, itd., na katere ste vljudno vabljeni.

Svet staršev

Svet staršev je posvetovalni organ, kjer starši izražajo svoje interese. Predstavniki staršev se vključujejo v svet šole.